Izolace plochých střech

Střecha je pro každý dům velmi důležitá. Nesprávně navržená nebo nesprávně provedená střecha negativně ovlivní funkci celé budovy. Navíc zvýší i náklady vynaložené na údržbu a opravu po dobu její životnosti. Proto je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém – materiál a způsob realizace.
Ploché a lehce zešikmené střechy jsou kvůli svým přednostem během realizace, ale i z důvodů nákladů, stále aktuální pro projektování a navrhování budov.

U průmyslových staveb přitom nachází uplatnění především provedení lehké střechy např. z ocelového trapézového plechu. Ploché střechy se v bytové výstavbě stále více prosazují z důvodu příznivého celkového architektonického vzhledu a velmi dobrých možností při rozdělení vnitřního prostoru.
V rámci plochých střech Vám můžeme nabídnout několik variant nejvhodnějšího řešení provedení střechy jak z folií z měkčeného PVC tak z asfaltových bitumenových pasů včetně zateplení polystyrenem nebo izolací z minerálních vláken.

Realizujeme ploché střechy panelových, bytových domů, administrativních a zemědělských budov, ale také střech menších rozsahů rodinných domů, garáží a teras.
Ve spojení s ozeleněním těchto střešních ploch (plochých střech) se otvírají projektantům zajímavé tvůrčí a ekologické možnosti. Vysoká kvalita izolace u těchto plochých střech má rozhodující význam pro zajištění její dlouhodobé funkčnosti.

Naše střecha je zárukou dlouholeté životnosti.

 

Skladba střešního hydroizolačního systému:

 

  1. Střešní hydroizolační fólie
  2. Tepelná izolace (minerální vata)
  3. Tepelná izolace (polystyren)
  4. Podkladní textílie
  5. Parotěsná zábrana
  6. Nosná konstrukce (zde trapéz)

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode